FxNet je plně licencovaný STP broker působící po celém světě. Společnost nabízí bezkonkurenční služby v oblasti tradingu a jejím cílem je plnit veškeré reálné požadavky jak zkušených, tak začínajících obchodníků. FxNet sídlí v Limassolu, odkud vytvořila vysoce zabezpečenou a moderní síť s řadou renomovaných partnerů. FxNet tak poskytuje bezpečné, transparentní a maximálně spolehlivé brokerské služby po celém světě.

Vize a poslání

V čele společnosti FxNet stojí zkušení odborníci s více než desetiletými zkušenostmi ve finančním průmyslu, které je dovedly k poznání, že kvalitní broker musí neustále hledat lepší způsoby, jak pro své klienty zajistit co nejrychlejší exekuce příkazů a co nejlepší zákaznický servis. Jinými slovy, pro kvalitního brokera jsou jeho klienti absolutní prioritou. Tato myšlenka stojí za všemi aktivitami FxNet, která se neustále snaží zlepšovat své služby a posouvat dále kvalitu služeb svým klientům.

Výhody

Bezpečnost

Jako společnost regulovaná CySEC a řídící se ustanoveními směrnice MiFID nabízí FxNet svým klientům jistotu naprosto bezpečného a transparentního obchodování vylučujícího jakoukoliv možnost podvodu. FxNet přijala řadu preventivních opatření k zajištění bezpečnosti veškerých transakcí i prostředků svých klientů, a to po celou dobu jejich působení v trzích.

Spolehlivost

FxNet je řízena zkušenými odborníky s více než desetiletými zkušenostmi s působením ve finančním sektoru. FxNet je spolehlivý broker s nejlepším vlastním CRM systémem, který monitoruje všechny aspekty naší práce a pomáhá nám tak zajišťovat efektivitu veškerých služeb, včetně rychlých a spolehlivých exekucí příkazů. V neposlední řadě jsou prostředky klientů FxNet zajištěny pomocí Investorského garančního fondu (ICF), který garantuje vrácení finančních prostředků v případě, pokud by došlo k velice nepravděpodobné situaci platební neschopnosti společnosti..

Obchodní podmínky

FxNet svým traderům nabízí širokou škálu obchodních účtů, jejichž parametry vyhovují veškerým obchodním potřebám. Pro poskytování veškerých služeb přitom využívá STP (Straight Through Processing) model. FxNet nabízí vynikající obchodní podmínky umožňující klientům pružně reagovat a vítězit v trzích. Mezi přednosti služeb FxNet patří:

  • Žádné rekotace, žádné odmítnuté příkazy
  • Skutečný STP broker
  • Flexibilní páka až 1:500
  • Podpora hedgingu, scalpingu and obchodování zpráv

Produkty

FxNet umožňuje svým klientům obchodovat širokou škálu finančních nástrojů za atraktivní ceny. Mezi dostupné nástroje patří hlavní měnové páry, vedlejší měnové páry, páry zahrnující exotické měny a CFD na akciové indexy a komodity. Ceny se počítají na jednu desetinu pip (5. desetinné místo u většiny instrumentů), aby tak klienti získávali co nejpřesnější kalkulace.

Další info na oficiálním webu http://fxnet.com

 

Vstupte do diskuze o FxNet