Úvod Fóra Globtrex.com Webinář Globtrex

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  FoxKing a poslední změna proběhla před 10 měsíců.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (z 5 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #6895 Odpověď

  Pepa

  Ahoj, zkoušel někdo webinář od Globtrexu? Dá se něco naučit nebo je to ztráta času?

  #10869 Odpověď

  Globtrex.com

  Pepo, na webu http://webinare.globtrex.com jsou zveřejněné záznamy, takže si můžete snadno ověřit, zda je to ztráta času či nikoliv.

  #10917 Odpověď

  Libor

  Ahoj, sledoval někdo poslední globtrex webinář, na kterém sliboval Michal Stibor zhodnocení o více jak 100% ročně. Máte s tím někdo zkušenost? Dá se tomu věřit?

  #10947 Odpověď

  Lukas

  na p. Stibora mám rorzporuplné názory. Osobně si myslím, že tvrdit, že je možné investice zhodnotit o 100% ročně je hazard. A míra rizika je nepřijatelná. Občas čtu jeho články https://www.forex-zone.cz/autor/michal-stibor.

  #10951 Odpověď

  FoxKing

  Stibora neznám, ale minulý rok se mi podařilo zhodnotit přes 50%. Chce to mít strategii a hlavně pracovat s volnými penězi, které nebudou chybět, kdyby se něco posralo.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (z 5 celkově)
Odpovědět: Webinář Globtrex
Informace o Vás:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">