CoverdealFX je registrovaná obchodní značka společnosti Coverdeal Holdings Limited, která je regulována Cyprus Securities and Exchange Commission neboli CySEC, s licenčním číslem CIF 231/14.

CoverdealFX umožňuje přístup k CFD na forex, akcie, komodity, indexy, kryptoměny a dluhopisy. Pokud chcete začít obchodovat, stačí si založit a ověřit účet a následně vložit prostředky.

Prostředky klientů jsou bezpečně uchovány v celosvětově uznávaných evropských bankách. Coverdeal Holdings Ltd je členem Investorského kompenzačního fondu určeného pro Klienty kyperských investičních firem – CIF a jiných Investičních firem – IF.

Pro maximální bezpečí využívá CoverdealFX Secure Sockets Layer neboli RapidSSL k šifrování komunikace mezi klientem a serverem. SSL představuje protokol umožňující webovou autentizaci a šifrování dat.

Jak si otevřít účet?

Před otevřením účtu je třeba vyplnit Registrační formulář. Proces registrace a založení účtu začíná vložením emailové adresy a vytvořením hesla. Pak vyplníte iniciály, jako je jméno, adresa, občanství a telefonní číslo. Je třeba také ověřit doklad totožnosti. V dalším kroku vyplníte informace týkající se daní a finančních možností a současně si vyberete preferovanou metodu vkladu, kterou lze v budoucnu kdykoliv změnit. Zodpovíte i pár otázek o vašich předchozích zkušenostech s obchodováním. Po dokončení registračního procesu obdržíte email, přes který si účet ověříte.

Účty CoverdealFX

CoverdealFX nabízí dva typy účtů v závislosti na potřebách obchodování. Pokud s obchodováním začínáte a ještě si nejste jisti při spekulaci s reálnými penězi, vyzkoušejte Demo účet, ve kterém můžete obchodovat s virtuálními prostředky za skutečných tržních podmínek. Pokud už nějaké zkušenosti máte a jste připraveni obchodovat s reálnými penězi, je pro vás k dispozici Live účet. Po registraci obdržíte přístup ke všem vzdělávacím nástrojům, tržním analýzám a obchodním nástrojům v rámci intuitivní obchodní platformy CoverdealFX.

Obchodní platformy

CoverdealFX nabízí 3 obchodní platformy. Desktopovou platformu MT5, CoverdealFX Web Trader synchronizovaný s MT5 a CoverdealFX iOS a Android Trader synchronizovaný s MT5. Desktopová platforma nabízí přístup ke všem funkcím MT5 a je dostupná na všechny operační systémy, Windows, Mac i Linux. Webová platforma umožňuje obchodovat bez nutnosti stažení platformy MT5 a je dostupná na všech webových prohlížečích. Mobilní platforma umožňuje sledovat vaše aktiva a obchody na cestách 24 hodin denně a je dostupná pro Android a iOS. Platformy podporuje mnoho místních bank a můžete si zvolit tu, která vám nejlépe vyhovuje. CoverdealFX přijímá širokou škálu platebních metod včetně kreditních a debetních karet tipu Visa, MasterCard nebo Diners Club, platby bankovním převodem i elektronickou peněženku Neteller a Skrilla. Neúčtuje klientům žádné poplatky při vkladu prostředků na své účty.

Když si nebudete vědět rady

Společnost CoverdealFX má skvělou zákaznickou podporu. Specialisté zákaznické podpory neustále podstupují intenzivní školení a rozvíjí své dovednosti, aby vám mohli poskytnout veškeré informace a kdykoliv vám poradit. Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně 5 dní v týdnu nejen v češtině ale i v mnoha jiných jazycích včetně slovenštiny, angličtiny, španělštiny, portugalštiny, polštiny, ruštiny, ukrajinštiny, vietnamštiny a arabštiny. Službu lze kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo emailu. Neustále máte k dispozici někoho, kdo vám umí poradit.

 

 • Typ brokera: STP
 • Minimální velikost účtu: od 100 USD nebo 100 EUR
 • Spread: od 2 pipu
 • Další poplatky: ne
 • Velikost páky: 1:30
 • Podporované platformy: MetaTrader 5 (MT5), Sirix WebTrader, Sirix Mobile Trader
 • Možný hedging: Ano
 • Technická analýza: Ano (Trading Central)
 • Specializovaný správce účtu: Ano (dostupný každý den v českém jazyce)
 • Na trhu od roku: 2014
 • Země původu: Kypr

 

 

Více na https://coverdealfx.com