Publikováno: v sekci: Aktuality.

Letos na podzim se chystá vstoupit na alternativní trh pražské burzy určený pro menší podniky další společnost. Developerská skupina UDI Group vydává pro první nabídku akcie za 300 000 korun a současně plánuje i další aukce.

Již druhý obchodní den na trhu Start se obchodovaly akcie společností Prabos a Fillamentum. Část akcií těchto společností tak změnila své majitele a jejich cena vzrostla. Plánovaný vstup na burzu odložil provozovatel sdílených kanceláří Hub Ventures díky nákupu nového centra určeného na pronájem pracovních prostor od konkurence. Musí nyní přepracovat dokumentaci a na burzu chce vstoupit v říjnu.

Developerská skupina UDI Group

Developerská skupina UDI Group je již v pořadí pátou společností vstupující na nový trh Start Pražské burzy pro menší firmy. Developerská skupina UDI Group chce na podzim v měsíci říjnu nabídnout svým budoucím investorům akcie v hodnotě 300 milionů korun. Do budoucna by také chtěla přes kapitálový trh získat na svůj další rozvoj až miliardu korun. Zástupci společnosti tuhle skutečnost oznámili během druhého obchodního dne trhu Start. Investoři budou moci získat podíl ve vybraných projektech developerské skupiny UDI Group.

Aktivity developerské skupiny UDI Group

Developerská skupina UDI Group mimo jiné realizovala i projekt pražského obchodního centra Luka nebo Lužiny. Nyní chce svůj případný kapitál získaný od investorů využít také na rozšíření aktivit do zahraničí. Do vedení skupiny patří zakladatel Radek Menšík a Libor Táborský, který byl dříve v Číně vrcholným manažerem skupiny PPF nejbohatšího Čecha Petra Kellnera. Další informace a prospekt určený pro investory společnost zveřejní během tohoto léta.

Společnost Starteepo

Řídícím partnerem společnosti Starteepo a poradcem UDI Group pro potřeby primárního úpisu akcií – IPO na prezentaci pro investory je František Bostl. Současně také oznámil, že se společnost Starteepo chystá do konce roku také spustit investiční fond, který bude zaměřený pouze na podniky obchodované na trhu Start. Má být určený kvalifikovaným investorům s investicí alespoň ve výši milion korun.

Sdílet