Úvod Fóra ETX Capital Investování s ETX Capital

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel reneedf1 a poslední změna proběhla před 20 hodinami, 13 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #587 Odpovědět
  Jirka
  Host

  Jaký je minimální vklad pro vsup na burzu? Případně která společnost má nejmenší? Teprve začínám a mám strach to zkoušet s většími obnosy.
  Děkuji, Jirka

  #589 Odpovědět
  admin
  Správce

  ETX Capital je minimální vklad 500 USD. Proto pokud začínáte, Jiří, vyzkoušejte FxNet nebo GKFX. Zde jsou minimální vklady stanoveny na 100 USD. Další info o brokerech zde : http://i-trader.cz/brokeri/.

  #715 Odpovědět
  Dan
  Host

  Zdravím, chci se zeptat, jestli někdo máte zkušenost s jejich vzdělávacími webináři? Už nějaký čas přes ETX Capital investuji a některé webináře by mě lákaly, ale bojím se, jestli nemají třeba moc vysokou úroveň angličtiny nebo to nebude moc náročné, abych to zvládal. Účastnil jste se někdo?

  #738 Odpovědět
  Pavla Nová
  Host

  Jednoho webináře jsem se u ETX Capital už účastnila, byla to zajímavá a přínosná zkušenost. Nemusíte se toho bát a určitě se to vyplatí. Co vím, tak podobné výukové lekce nabízají i další brokeři, ale nemám informace, jak to jinde probíhá. Za sebe ale mohu doporučit – pokud vás zaujme téma, nic za to nedáte, když to zkusíte.

  #4153 Odpovědět
  Pe3k
  Host

  Co se týká investování s ETX Capital, jsem nadšený – více jak 6000 instrumentů jako akcie z celého světa, akciové indexy, komodity, emisní povolenky, drahé kovy, měny, úrokové míry… Dále více jak 100 druhů binárních opcí. Anglická tradice, se kterou nešlápnete vedle. Jsem zde již 3tím rokem a neměnil bych.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
Odpověď na: Investování s ETX Capital
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">