Úvod Fóra Globtrex.com První zmínky o Globtrex.com

 • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Martin a poslední změna proběhla před 3 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1193 Odpovědět
  admin
  Správce

  Přečtěte si náš článek – http://i-trader.cz/objevte-novy-zpusob-jak-efektivne-obchodovat-s-globtrex-com/. Další podrobnosti budeme sledovat.

  #1220 Odpovědět
  Jakub
  Host

  Tak již testuji jejich demo účet a vypadá to zatím dobře. Na Globtrexu se mi líbí, že reálný účet lze založit již od 100€, což snad žádný jiný broker nenabízí. Doporučuji vyzkoušet i sekci školení, která je dobře a přehledně udělána.

  #1352 Odpovědět
  Pe3k
  Host

  Potvrzuji, Globtrex.com testuji již týden a zatím jsem nenašel nic vyloženě špatného. Naopak se mi líbí jejich proaktivní přístup a že se snaží – doufám, že jim to vydrží!

  #1374 Odpovědět
  Pavlína
  Host

  Globtrex.com, nový broker, velmi intuitivní zpracování a ovládání a opravdu efektivně fungující podpora, to není vždy zvykem. Za mě zatím spokojenost.

  #1417 Odpovědět
  Lukáš
  Host

  S Globtrex.com zatím spokojenost, možnost začít od 100€ je opravdu velmi dobrý tah. Jde se učit od malé částky. Školení a podklady lehce pochopitelné, tak věřím, že se nám bude dařit.

  #1486 Odpovědět
  Libor
  Host

  Testování jejich demo účtu zatím vypadá velmi dobře. Na Globtrexu se dá reálný účet založit již od 100€. To asi žádný jiný broker ani nenabízí. Do začátku super tah. Sekce školení velmi zdařilá. Zatím spokojenost.

  #2857 Odpovědět
  Pavla
  Moderátor

  Demo účet zatím zvládám, Globtrex nabízí založení reálného účtu za 100€, tak to asi zkusím, jiný broker to asi nenabízí, nebo o tom nevím. Školení a výukovka dost dobrá, pomáhá mi. .

  #2957 Odpovědět
  Roman
  Host

  (Awaiting moderation)

  #2952 Odpovědět
  Radek
  Host

  Potvrzuji zatím spokojenost a vše bez potíží, Globtrex.com testuji asi měsíc a zatím jsem nenarazil na žádnou překážku. Pomohla mi jejich podpůrná výuka a proaktivní přístup hlavně na podpoře. Snad to tak vydrží i dál.

  #2953 Odpovědět
  Martin
  Host

  Testování demo účtu zatím v pohodě. Do Globtrexu jsem šel hlavně díky možnosti založit účet založit od 100€. Víc si zatím netroufám. Nikde u žádného brokera jsem to neviděl. Víc se do začátku bojím. Dobrý tah. Sekce školení výborná, pomáhá mi hodně. Spokojenost. Věřím, že to půjde,

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
Odpověď na: První zmínky o Globtrex.com
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">