Publikováno: v sekci: Aktuality.

Specialista na poskytování technické analýzy. Tato technologie rozpoznává a identifikuje vzory grafů a klíčové hladiny v tisícovkách finančních instrumentů 24 hodin denně. Autochartist umožňuje filtrování možných obchodních příležitostí na základě pravděpodobnosti jejich možného úspěchu. Můžete si například nastavit minimální pravděpodobnost 60 % až 80 % a pak přijímat jen signály, které v minulosti prokázaly svou pravděpodobnou úspěšnost v závislosti na vámi zadané procentuální hodnotě.

Umožňuje identifikaci potenciálních příležitostí obchodování a můžete na ně okamžitě reagovat. Při založení Globtrex Standart a VIP účtu navíc získáte nástroj Autochartist trading research zdarma. Můžete je také vyzkoušet u vašeho Demo účtu.

Globtrex.com a platforma MetaTrader 4

MetaTrader 4 je nejznámější obchodní platformou na trhu. Nabízí velké množství obchodovatelných aktiv. Globtrex.com nabízí i tento prvotřídní obchodní nástroj. Je jednoduchý, bezpečný, s širokou škálou podporovaných technických analýz i obchodní vybavenosti. Platforma MT4 je flexibilní, má mnoho funkcí a je použitelný při obchodování aktiv všech tříd, tedy forexu, indexů, komodit či smluv CFD. Globtrex.com umožňuje automatické obchodní systémy – AOS, s programovacím jazyem MQL.

Globtrex.com a platforma MT4 nabízí jednoduchou instalaci, nabízí výuková videa i školící materiály.  Monitoruje účty a trading desky, propojuje signály a indikátory. Disponuje velkým množstvím produktů k obchodování, technickými a analytickými grafy. K tomu si můžete nainstalovat i další bonus.

Flexibilní Autochartist i na mobilní telefon

Jakmile zvládnete platformu MetaTrader 4, její prostředí, typy pokynů, práci s pokyny, vkládání technické analýzy a indikátorů, určitě si nainstalujte pomocníka. Autochartist je vynikající nástroj, který využívá webové rozhraní. Následkem toho eliminujete následující operace jako je potřeba stahovat, instalovat a zdlouhavě nastavovat aplikace. Multifunkční použití ve webovém rozhraní umožňuje přístup k nástroji Autochartist nejen z libovolného počítače, ale i z vašeho mobilního zařízení.

Přihlásíte se velice jednoduše, pouze pomocí přihlašovacího jména a hesla. Mimo to můžete použít Autochartist jako vlastní ukazatel pro MetaTrader 4. Tohoto ukazatele lze jednoduše nainstalovat. Stačí jej přesunout přímo ze seznamu vlastních ukazatelů na graf a Autochartist pak zcela automaticky spustí proces automatické analýzy grafických trendů prováděné na základě uvedených aktiv a také časového rámce.

Špičkové mobilní aplikace

Broker zaměřil své velké úsilí právě i na vyvinutí špičkových obchodních platforem určených pro mobilní telefony. Je úplně jedno, zda ve své kapse nosíte iOS, Android nebo Windows. Naše aplikace poběží bez chyb a velmi svižně i přehledně na jakémkoliv vámi zvoleném operačním systému.

Autochartist umožňuje pružnou formalizaci stylu obchodování pomocí vytvoření algoritmické strategie. Díky tomuto nástroji můžete propojit technické ukazatele s matematickými funkcemi a logickými operátory zcela intuitivním způsobem. Jde to naprosto jednoduše bez nutnosti učit se žádný kódovací jazyk. Můžete tak využívat obchodní příležitosti a umisťovat své příkazy přímo z grafů.

Podpora MT platformy systémem Autochartist

Vysoce výkonné vyhledavače Autochartist nepřetržitě skenují trhy, automaticky rozpoznávají obchodní nastavení a neustále vysílají upozornění odvíjející se od tří základních principů technické analýzy:

  • formace v grafech
  • Fibonacciha posloupnost
  • klíčové úrovně

Ideální pro začátečníky a usnadnění pro mistry v obchodování

Tato automatická obchodní upozornění naprosto zjednodušují obchodování. Pracují za vás, vyhodnocují všechny obchodní příležitosti, pomáhají se rozhodnout, zda určitou příležitost nevyužijete.

Autochartist je neocenitelný pro odborníky, monitoruje všechny trhy a úspěšně rozlišuje začínající a už dokončené formace vhodné pro váš obchod. Časově náročné činnosti jako je statistika úspěšnosti, analýza volatility a v neposlední řadě prognóza cenového pásma, to vše výrazně zvýší celkovou efektivitu vašich obchodů. Filtry a upravené vyhledávače uzpůsobí nástroje pro váš obchodní styl.

MetaTrader 4 plugin

Funkce Autochartist naleznete v MT4 aplikaci díky vlastnímu plug-inu, který si nainstalujete za 30 sekund. Získáte Chart patterns, Fibonacci patterns i PowerStats. Otevřete si webovou verzi Autochartistu z MT4 bez nového přihlášení. Potenciální partneři brokera nově nemusí alokovat technické zdroje, aby se objevil Autochartist v nabídce pro majitele účtu.

Sdílet