Publikováno: v sekci: Aktuality.

CoverdealFX je registrovaná obchodní značka společnosti Coverdeal Holdings Limited. Coverdeal Holdings Limited a je regulována Cyprus Securities and Exchange Commission – CySEC, s licenčním číslem CIF 231/14. CoverdealFX.com je forexový broker nabízející k obchodování kromě typických měnových párů i CFD na akcie, komodity, indexy, dluhopisy a kryptoměny. Stránky brokera jsou dostupné ve třech jazycích – včetně češtiny.

Platformy

CoverdealFX umožňuje obchodníkům používat obchodní platformu MT5, která se dá stáhnout na jakékoliv zařízení, anebo lze používat i takzvaný web trader, který rozběhnete i ve webovém prohlížeči. Lze také používat platformy Sirix WebTrader nebo Sirix Mobile Trader.

CoverdealFX a služby

CoverdealFX musí dodržovat přísné směrnice regulačního úřadu CySEC. Broker nabízí velký počet CFD produktů. Podpora je k dispozici 9 – 21. hod. (SEČ) 5 dní v týdnu nejen v češtině, ale i v mnoha jiných jazycích.

CoverdealFX umožňuje úschovu i administraci finančních instrumentů, jejich ochranu a veškeré související služby. K dispozici je samozřejmě investiční výzkum a finanční analýza, nebo služba směny cizích měn ve spojení s poskytováním investičních služeb.

 

Oceníte účty Demo i Live

Pokud s obchodováním začínáte, vyzkoušejte si obchodovat s virtuálními prostředky za skutečných tržních podmínek na Demo účtu, než začnete obchodovat na Live účtu s reálnými penězi. Po registraci budete mít přístup ke vzdělávacím nástrojům, tržním analýzám a obchodním nástrojům, k dispozici jsou výukové podklady i videa.  Otevření účtu zvládnete online vyplněním Registračního formuláře. Součástí ověřovacího procesu je i ověření totožnosti.

Sdílet