Publikováno: v sekci: Aktuality.

globtrex.com - logo pngKdo rád cítí adrenalin v krvi, touží po riziku a s chutí bojuje o velké výdělky, ten jistě hledá neustále nové způsoby, jak nejen co nejefektivněji zhodnotit své peníze, ale jak to dělat z pohodlí domova, bezpečně a naplno si to užívat. Teď přichází na český trh nový broker, který je zase o něco jiný než všichni stávající a nabízí toho mnohem víc, než možná tušíte – Globtrex.com.

Někdo se snaží zhodnocovat své drobné úspory na spořících účtech, ale tam jdou úroky raketově dolů. Ti konzervativnější sahají po stavebním spoření, kde je výnos o maličko vyšší. A ti nejodvážnější nakupují na burze a pouštějí se do obchodů na trzích z celého světa. Ty nejmodernější nástroje k tomu nabízí brokerský dům Globtrex.com. Funguje sice teprve od roku 2011, ale stojí za ním tým zkušených investorů a technologických expertů, kteří svým klientům z mnoha zemí umožňují investovat a provádět obchody na mnoha význačných burzách a trzích. A nejde samozřejmě jen o forex, obchodovat tu můžete s komoditami, smlouvami CFD, indexy a samozřejmě i akciemi. Společnost neustále rozšiřuje své působení do dalších a dalších států a nabízí nejen běžné brokerské služby, ale i nejrůznější formy vzdělávání.

Z mobilu i tabletu

U brokera Globtrex.com se nemusíte trmácet nikam na burzu. Obchoduje se tu přes světově uznávané platformy, a to buď z počítače, nebo si všechny své obchody můžete hlídat přes mobilní telefon či tablet a vždy včas investovat nebo rychle couvnout. Inspirovat se můžete i jinými obchodníky a kopírovat jejich nákupy či prodeje. Nejsou tu žádná omezení a prostředí je udělané jak pro začátečníky, kteří to chtějí jen zkusit a zažít ten úžasný pocit vlka z Wall Street, stejně jako pro profesionální investory a ty, kteří mají k dispozici velké částky. Je to zkrátka broker pro všechny moderní investory 21. století, kteří nechtějí, aby jim cokoliv stálo v cestě za jejich úspěchy. Nevěříte? Vždyť si ho můžete sami vyzkoušet a zjistit, jaký nespočet nástrojů ke zbohatnutí nabízí.

Sdílet