Publikováno: v sekci: Kryptoměny.

Cardano a jeho základy jsou i nadále velkým lákadlem pro investory a developery, a to navzdory jeho výsledkům v posledních šesti měsících. Nyní, na rozdíl od jiných altcoinů, pád Cardana začal tři měsíce před zbytkem trhu. I přesto investoři doufají, že by mohl brzy skončit. 

Projekt Catalyst

Projekt Catalyst je čtvrtletní iniciativa inovačního fondu na podporu projektů navržených developery. Pokladna Cardana vyčlení 16 milionů dolarů pro Fond osm. Fondu sedm bylo financováno 269 projektů s 8 miliony dolarů. A v tomto čtvrtletí by se mohl zdvojnásobit počet projektů čerpajících finanční prostředky.

Od svého vzniku, Projekt Catalyst každé čtvrtletí zdvojnásobuje své financování, což z něj činí největší decentralizovaný inovační fond na světě.

Návrhy, které přicházejí v souvislosti s Fondem 8, mají termín 17. března. Předpokládá se, že poté, co návrhy přijdou, udělá Cardano působivé pohyby v cenících.

Takové oživení by bylo pro Cardano klíčové, protože altcoin od září nezaznamenal žádné větší zvýšení. I když došlo k několika pokusům o zotavení, nepodařilo se jim udržet se. V posledních čtyřech dnech znehodnotila medvědí síla trhu vzestup z 28. února o 12,49%. Zejména ADA se za stejné období snížila o 13,29 %.

Obchodování za 0.834, Cardano je již na ročním minimu. Pokud po 17. březnu přijde do hry shromáždění, Bezprostředním cílem ADA by bylo testovat 1,02 dolaru jako podporu. 

Nedávný prudký nárůst objemu transakcí o 42,64 miliardy dolarů navíc naznačuje, že lidé stále vkládají do Cardana naděje. Zejména adresy se zůstatky v poslední době nepadají. To znamená, že lidé neodcházejí kvůli ztrátám na trhu. 

Nárůst objemu v kombinaci s přesvědčením investorů je důkazem, že investoři jsou stále aktivní. 

Stojí za zmínku, že hledají konkrétní signál k obnově. To bude velmi prospěšné, jakmile začne skutečné zotavení.