Publikováno: v sekci: Aktuality.

Podnikatel a autor knihy „Bohatý táta, chudý táta,“ Robert Kiyosaki varuje před kolapsem amerického dolaru a investorům doporučuje nakoupit kryptoměny.

Robert Kiyosaki v pondělí na Twitteru varoval své fanoušky: „Národní dluh přeroste přes střechu“ a zdůraznil, že se dolar „chystá implodovat“.

Americký prezident Joe Biden je podle autora za inflaci zodpovědný. Investorům radí, aby kumulovali zlato, stříbro, bitcoiny, ethereum a solanu v rámci přípravy na vypuknutí třetí světové války.

Kiyosaki průběžně před blížícím se zánikem měny USA a varoval a říkal, že žijeme v největší bublině v historii s „krachem a přicházející depresí“, jelikož falešná inflace zrychluje.

Autor uvádí: ,,Chtějí centralizovat kontrolu nad vším.“ Takže důvod, proč podporuji bitcoin a zejména blockchain, protože je decentralizovaný. Jsou to peníze lidí. Zlato a stříbro jsou boží peníze.” 

Kiyosaki dodal, že konflikt na Ukrajině z kryptoměny učinil bezpečnou měnu. Finbold 28. března oznámil, že od doby, kdy Rusko napadlo Ukrajinu, vzrostl bitcoin o 35 %.