Úvod Fóra Globtrex.com Globtrex.com zkušenosti

Zvolené téma obsahuje celkem 32 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Moooney1 a poslední změna proběhla před 1 měsíc, 3 týdnů.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 33 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1222 Odpověď

  admin
  Klíčník

  Máte již zkušenosti s novým brokerem Globtrex.com? Přidejte své recenze, hodnocení a doporučení….

  #1366 Odpověď

  Lukáš

  Globtrex.com je další broker…jeho kvality ukáže až čas. Zkouším demo účet, který má standardní funkce, které bych očekával. Takže prozatím spokojenost.

  #1367 Odpověď

  VLK z WS

  Další broker. Kvalita služeb lehce nadprůměrná, fungující podpora.

  #1393 Odpověď

  Pepa z Prahy

  Zdravím, zkušenost s Globtrex.com mám neutrální…založil jsem si demo účet, vše fungovalo a dařilo se mi. Tak jsem si založil reálný. Ze strany Globtrexu.com vše funguje jak má….jen mě se již moc nedařilo. Za to ovšem nemůže broker. Máte někdo tip na nějaké webináře či školení, kde se dají sehnat další informace a zkušenosti? Děkuju!

  #1395 Odpověď

  admin
  Klíčník

  Pepo z Prahy, doporučujeme zůstat ještě nějaký čas u demo účtu a zkoušejte různé přístupy a strategie. Co se týká vzdělávání, tak Globtrex.com má vzdělávací sekci – https://www.globtrex.com/cz/education-center. Mrkněte na to. Přejeme Vám hodně štěstí ve světě kapitálových trhů!

  #1410 Odpověď

  Pavel

  Může mi někdo vysvětlit výhody Sirix web traderu, který nabízí Globtrex? Rozumím tomu, že se nemusí instalovat….ale to je vše? Umí vše co MT4? Učím se právě s MT4, počítače střídám a nechce se mi všude instalovat SW.

  #1412 Odpověď

  admin
  Klíčník

  Pavle, platforma SIRIX WebTrader nabízí vesměs stejné funkce a možnosti jako MT4. Rozdíl je samozřejmě trochu v ovládání a vzhledu – což je otázkou zvyku. Hlavní výhodou je ovšem sociální obdhodování. To je v praxi to, že můžete sledovat ostatní ochodníky, napodobovat jejich strategie obdchodování či se učit z jejich chyb. Přihlásit se můžete zde https://webtrader.globtrex.com.

  #1415 Odpověď

  Michal

  Musím ocenit nabízený způsob sociálního obchodování. Možnost sledovat ostatní obchodníky v praxi, napodobovat jejich strategie obchodování a učit se od nich, neopakovat jejich chyby, to je super. Není nad názorné ukázky. Podle mě s propojením s dobrým výukovým materiálem jasná výzva a fungující prostředí pro obchod.

  #1416 Odpověď

  Marek

  Zatím jsem u Demo a oťukávám to. Dobře fungující rychlá podpora, je z čeho studovat. Mrknu na platformu SIRIX WebTrader, díky za tip.

  #1474 Odpověď

  Trader

  Lidi, máte někdo zkušenost s Globtrex.com SIRIX WebTrader? (https://www.globtrex.com/cz/sirix-web-trader) Je možné jen na základě chování ostatních lidí vydělávat peníze?

  #1487 Odpověď

  FX Petr

  Oceňuji nabídku způsobu sociálního obchodování. Možnost sledování ostatních obchodníků přímo v praxi a napodobování jejich strategie obchodování je velmi dobrý počin. Mít se od koho učit se vždycky hodí. Vidím jejich úspěchy i chyby. Myslím, že tohle je super. Názorné příklady zabírají asi nejlíp. Studijní materiály jsou velmi dobré. Podpora taky dobře funguje. Zatím bez problémů a dobrá zkušenost.

  #1490 Odpověď

  Crazy

  Právě testuji platformu SIRIX WebTrader, je podobný jako MT4, ale musel jsem si chvilku zvykat. Ovládání je trochu jiné. Sociální obchodování v praxi s možností sledovat ostatní obchodníky, napodobování jejich obchodních strategií a učení se podle jejich způsobů realizovaných obchodů je hodně dobré. V tom mě Globtrex potěšil.

  #1520 Odpověď

  Alex

  Zatím testuji Demo Globtrexu a myslím, že funguje dobře. Výukové materiály mi hodně pomohly. Uvidíme jak se bude dařit přímo při obchodech.

  #1535 Odpověď

  René

  Přemýšlím, že se z demo účtu pomalu přesunu na platformu SIRIX WebTrader. Má s ní někdo už dlouhodobější zkušenosti? Díky za info.

  #1843 Odpověď

  Cash

  Jaké jsou zkušenosti s Globtrex.com? Většina z vás popisuje jen demo – ale obchoduje někdo přes reálný účet?

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 33 celkově)
Odpovědět: Globtrex.com zkušenosti
Informace o Vás:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">