Úvod Forums Globtrex.com Globtrex.com zkušenosti

This topic contains 33 replies, has 2 voices, and was last updated by  Lukša 4 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 34 total)
 • Author
  Posts

 • admin
  Keymaster

  Máte již zkušenosti s novým brokerem Globtrex.com? Přidejte své recenze, hodnocení a doporučení….


  Lukáš

  Globtrex.com je další broker…jeho kvality ukáže až čas. Zkouším demo účet, který má standardní funkce, které bych očekával. Takže prozatím spokojenost.


  VLK z WS

  Další broker. Kvalita služeb lehce nadprůměrná, fungující podpora.


  Pepa z Prahy

  Zdravím, zkušenost s Globtrex.com mám neutrální…založil jsem si demo účet, vše fungovalo a dařilo se mi. Tak jsem si založil reálný. Ze strany Globtrexu.com vše funguje jak má….jen mě se již moc nedařilo. Za to ovšem nemůže broker. Máte někdo tip na nějaké webináře či školení, kde se dají sehnat další informace a zkušenosti? Děkuju!


  admin
  Keymaster

  Pepo z Prahy, doporučujeme zůstat ještě nějaký čas u demo účtu a zkoušejte různé přístupy a strategie. Co se týká vzdělávání, tak Globtrex.com má vzdělávací sekci – https://www.globtrex.com/cz/education-center. Mrkněte na to. Přejeme Vám hodně štěstí ve světě kapitálových trhů!


  Pavel

  Může mi někdo vysvětlit výhody Sirix web traderu, který nabízí Globtrex? Rozumím tomu, že se nemusí instalovat….ale to je vše? Umí vše co MT4? Učím se právě s MT4, počítače střídám a nechce se mi všude instalovat SW.


  admin
  Keymaster

  Pavle, platforma SIRIX WebTrader nabízí vesměs stejné funkce a možnosti jako MT4. Rozdíl je samozřejmě trochu v ovládání a vzhledu – což je otázkou zvyku. Hlavní výhodou je ovšem sociální obdhodování. To je v praxi to, že můžete sledovat ostatní ochodníky, napodobovat jejich strategie obdchodování či se učit z jejich chyb. Přihlásit se můžete zde https://webtrader.globtrex.com.


  Michal

  Musím ocenit nabízený způsob sociálního obchodování. Možnost sledovat ostatní obchodníky v praxi, napodobovat jejich strategie obchodování a učit se od nich, neopakovat jejich chyby, to je super. Není nad názorné ukázky. Podle mě s propojením s dobrým výukovým materiálem jasná výzva a fungující prostředí pro obchod.


  Marek

  Zatím jsem u Demo a oťukávám to. Dobře fungující rychlá podpora, je z čeho studovat. Mrknu na platformu SIRIX WebTrader, díky za tip.


  Trader

  Lidi, máte někdo zkušenost s Globtrex.com SIRIX WebTrader? (https://www.globtrex.com/cz/sirix-web-trader) Je možné jen na základě chování ostatních lidí vydělávat peníze?


  FX Petr

  Oceňuji nabídku způsobu sociálního obchodování. Možnost sledování ostatních obchodníků přímo v praxi a napodobování jejich strategie obchodování je velmi dobrý počin. Mít se od koho učit se vždycky hodí. Vidím jejich úspěchy i chyby. Myslím, že tohle je super. Názorné příklady zabírají asi nejlíp. Studijní materiály jsou velmi dobré. Podpora taky dobře funguje. Zatím bez problémů a dobrá zkušenost.


  Crazy

  Právě testuji platformu SIRIX WebTrader, je podobný jako MT4, ale musel jsem si chvilku zvykat. Ovládání je trochu jiné. Sociální obchodování v praxi s možností sledovat ostatní obchodníky, napodobování jejich obchodních strategií a učení se podle jejich způsobů realizovaných obchodů je hodně dobré. V tom mě Globtrex potěšil.


  Alex

  Zatím testuji Demo Globtrexu a myslím, že funguje dobře. Výukové materiály mi hodně pomohly. Uvidíme jak se bude dařit přímo při obchodech.


  René

  Přemýšlím, že se z demo účtu pomalu přesunu na platformu SIRIX WebTrader. Má s ní někdo už dlouhodobější zkušenosti? Díky za info.


  Cash

  Jaké jsou zkušenosti s Globtrex.com? Většina z vás popisuje jen demo – ale obchoduje někdo přes reálný účet?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 34 total)
Reply To: Globtrex.com zkušenosti
Your information:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">