Trh s kryptoměnami nikdy nespí, ale Vy byste si měli odpočinout, radí Ben Armstrong alias BitBoy Crypto.
Kryptoměny představují jedinečnou příležitost k vytváření bohatství a finanční svobody. V porovnání s tradičními akciemi trh s kryptoměnami nikdy nespí a s téměř 18 000 tokeny, které jsou uvedeny a počítány, může být rychlost změny a ziskový potenciál všestranný. Když toto zkombinujete s neustále se měnícím informačním cyklem není divu, že je vyhoření kryptoměn tak časté.
Vyhoření kryptoměn je však něco, co musíme napravit. Pracovat na metamorfovaném cíli ze správných důvodů je sice ušlechtilé, ale je snadné ztratit perspektivu a nevidět les přes stromy.
To vaše úsilí jen omezí.
Ben Armstrong uvedl: ,,Vím to, protože jsem zasvětil svůj život kryptoměnám, abych uživil svou rodinu, zažil jsem vzrušení z vítězství i utrpení z porážky, a jsem tu, abych vám řekl, že nejde jen o zisky – jde o účel. Zde je důvod.”
Autor o produktivitě a vedení Simon Sinek je známý především tím, že přednáší na jedné z nejpopulárnějších přednášek – TED. Vysvětluje, že „Proč“ je klíčové, protože inspiruje ostatní k akci. „Začněte s Proč‘“ je způsob, jakým vysvětlujete, co Vás motivuje. Důvod, proč existujete a chováte se tak, jak se chováte.
,,Opakujte po mně: Účel nemá nic společného se zisky.“
Určit si své ,,Proč” však není o vydělávání peněz. Peníze jsou jen výsledkem. „Proč“ je výchozí pozice která Vás pohání. ,,Proč” jde proti Vašemu „jak“ a „co“. Nietzsche prohlásil: „Kdo má proč žít, snese téměř každé jak“. To platí především na medvědích trzích.
,,Pro mě je to o dvou věcech: o rodině a komunitě. Je mi jedno, jestli skrz podlahu prohoří červená svíčka; Nenechám si ujít hru svých dětí ani výročí s manželkou. Všechny velké věci (nápověda, dokonce i malé rodinné věci se nakonec spojí s velkými věcmi) jsou upřednostněny. Mimo rodinu soustředím veškerý svůj čas a energii na to, abych umožnil lidem najít finanční svobodu prostřednictvím kryptoaktiv, protože to změnilo můj život.”
Vypořádání se s vyhořením kryptoměn
Průzkum společnosti Deloitte, do něhož se zapojilo více než 1000 amerických zaměstnanců zjistil, že 77 % respondentů zažívá syndrom vyhoření ve svém současném zaměstnání, přičemž 91 % tázaných uvedlo, že nezvládnutý stres nebo frustrace má dopad na kvalitu jejich práce, a 83 % dotazovaných uvedlo, že syndrom vyhoření negativně ovlivňuje jejich osobní vztahy. Zatímco kryptoměny Váš život můžou změnit a poskytnout Vám skutečnou autonomii, není výjimkou, pokud jde o syndrom vyhoření. To je jeden z důvodů, proč Coinbase pro své zaměstnance zavedla čtyři „dobíjecí týdny“ kromě jejich flexibilního volna.