Publikováno: v sekci: Kryptoměny.

Oblíbený kryptoanalytik uvádí, že konkurent Etherea (ETH) je na dobré cestě dosáhnout nového historického maxima poté, co během 33 hodin vzrostl o 25 %.

V novém videu na YouTube hostitel finančního kanálu InvestAnswers svým 433 000 odběratelům sděluje, že Terra (LUNA) má perfektní vstupní body na kolísajícím trhu a zároveň si drží silnou podporu na 76 dolarech.

Kryptoanalytik InvestAnswers předpovídá, jak vysoko by LUNA mohla stoupnout při rostoucí popularitě stablecoinu TerraUST (UST) Terra, který se stal třetím největším stablecoinem podle tržní kapitalizace.

„Luna je přesně na 50denním klouzavém průměru kolem 93–94 dolarů a my bychom měli jít na 110–120 dolarů. [Terra má také] třetí největší stablecoin [UST] podle tržní kapitalizace.“

Co se týče bitcoinů, analytik říká, že cena největší kryptoměny z hlediska tržní kapitalizace by se mohla zvýšit na základě korelace mezi BTC a indexem amerického dolaru (DXY).

,,Po velkém DXY rally se cena bitcoinu vzchopila.“ Důsledek je také pravdivý. Po DXY tankech se bitcoiny poté tankují a dále a dále.Viděli jsme to v červnu 2020. Velký výprodej jsme viděli v létě 2021 a právě teď jsme měli obrovskou rally dolarového indexu a toto je třetí svého druhu za posledních pět let. Stalo se to předtím jen třikrát. Pokaždé, když se to stalo, shromáždili jsme se po faktu, takže to je další velmi býčí indikátor, který vidíme.”