Společnost Globtrex.com byla založena skupinou obchodníků, investorů a expertů přes technologie, kteří dali dohromady své dovednosti a znalosti z oblasti finančního trhu a vytvořili výjimečnou společnost – společnost Globtrex.com

Naším cílem je vytvořit makléřskou firmu, která kombinuje prvky dostupnosti, vzdělávání a podpory expertů z odvětví. Skutečně jsme vybudovali celosvětovou společnost, která podporuje obchodování v několika jazycích a na mnohých různých trzích a burzách.

Každým rokem od doby zahájení naší činnosti v roce 2011 zaznemenáváme výrazné zvýšení v objemu obchodů a přidáváme nové země, které podporujeme. Věříme, že náš úspěch je nejlépe měřitelný spokojenými obchodníky, kteří se opakovaně na společnost Globtrex.com coby ke svému partnerovi pro investovaní, obchodování a vzdělávání obrací.

Produkty

Využívané platformy

Meta Trader 4

MetaTrader 4 je nejznámější obchodní platformou na trhu nabízející velké množství obchodovatelných aktiv a Globtrex.com je pyšný, že může svým klientům tento prvotřídní obchodní nástroj poskytnout. Díky jednoduchosti používání, vysokému stupni zabezpečení, široké škále podporovaných technických analýz a obchodní vybavenosti umožní tato platforma MT4 všem klientům společnosti Globtrex.com obchodovat na nejvyšší možné úrovni.

Společnost Globtrex.com si je vědoma nesmírné důležitosti poskytnutí flexibility svým klientům. MetaTrader 4 nabízí široké možnosti funkcí, které ji činí oblíbenou a vhodnou jak pro začátečníky, tak pro zkušené obchodníky při obchodování aktiv všech tříd – forexu, indexů, komodit či smluv CFD.

Globtrex.com zároveň umožňuje AOS (automatické obchodní systémy), které mohou za pomoci zabudovaného programovacího jazyka MQL prostřednictvím platformy MT4 obchodovat také.

Mobile Trader

Mobile Trader společnosti Globtrex.com Vám umožňuje přístup k trhům z jakéhokoliv chytrého telefonu. Mobile Trader Vám umožňuje sledovat trh po celý den za pomoci stejných vysoce kvalitních hlavních funkcí jako nabízí platforma SIRIX WebTrader. Globtrex.com Mobile Trader je přístupný z většiny chytrých telefonů a je kompatibilní se všemi zařízeními značky Apple, se zařízeními se systémem Android a i s takovými zařízeními, která podporují formát HTML5 na zabudovaných prohlížečích.

SIRIX WebTrader

Sirix WebTrader je nejnovější a nejpokročilejší platforma pro obchodování s různými druhy aktiv na webu. Tato platforma poskytuje obrovské množství prvků, které umožňují klientům společnosti Globtrex.com obchodovat pohodlně z jakéhokoliv počítače, který má připojení na internet, bez nutnosti stahování a instalování jakéhokoliv softwaru.

Nejenže poskytuje platforma SIRIX WebTrader velké množství vysoce kvalitních nástrojů a prvků umožňující velmi rychlé manuální obchodování, ale obsahuje také SIRIX sociální obchodní platformu, která umožňuje klientům společnosti Globrex.com sledovat a spojit se s dalšími obchodníky v její síti. Takovíto klienti pak mohou profitovat z úspěchu ostatních obchodníků v síti. Sledováním, napodobováním a kopírováním jimi učiněných obchodů.

Tablet Trader

Předpokládalo se, že budoucnost mobilního obchodování bude patřit tabletům, a to se nyní stalo skutečností. Globtrex.com Tablet Trader umožňuje klientům společnosti Globtrex.com obchodovat ze svého oblíbeného tabletu, přičemž jim tato platforma nabízí spoustu obchodních a analytických nástrojů.

Globtrex.com Tablet Trader je kompatibilní se zařízeními značky Apple, se zařízeními se systémem Android a i s takovými zařízeními, která podporují formát HTML5 na zabudovaných prohlížečích.

Vzdělávání

Globtrex.com má svůj edukační  program zaměřený jak pro nováčky i pokročilé. Více na https://www.globtrex.com/cz/education-center.