Publikováno: v sekci: Kryptoměny.

Předpovídá se, že Cardano (ADA) bude mít pomalý rok 2022. HoDLing vaše mince až do roku 2030 může docela dobře stojí za to, podle nejnovější zprávy Finder.com.

Finder.com se dotazoval 33 specialistů na fintech, aby zjistil, co může Cardana čekat. K těmto odborníkům patřil i přednosta Univerzity v Brightonu Paul Levy, CoinSmart CEO a spoluzakladatel Justin Hartzman, a NDAX CEO Bilal Hammoud. 

Panel specialistů Finder.com na kryptoměny, fintech a NFT předpovídá, že ADA skončí v roce 2022 na 2,79 USD. To je zhruba o 10% méně než historické maximum mince ve výši 3,10 dolaru. V budoucnosti ADA by však mohlo dojít k masivnímu zvýšení cen.

Podle průměru panelů do konce roku 2025 Očekává se, že ADA bude mít hodnotu 8,18 dolaru, než do roku 2030 raketově vzroste na 58 dolarů. To je o více než 4000% více než cena Cardana na začátku roku 2022.  

Cena Cardana od září 2021 klesá. Panel se domnívá, že je to způsobeno několika různými faktory. 33% věří, že je to kvůli obecné volatilitě. a 33% říká, že je ještě příliš brzy po modernizaci Alonzo na to, aby byl realizován nějaký pozitivní dopad na cenu. Dalších 33 % přičítá propad nedostatečnému podílu na trhu, pokud jde o celkovou uzamčenou hodnotu. Mezitím si 8 % myslelo, že je to kvůli dApp exploitům.

Justin Hartzman, CEO CoinSmart, věří, že jsme stále v počáteční fázi post-update. Věří, že dlouhodobě, ADA bude vzkvétat. „Ano, jsou neblaze pomalí se svým vývojem, ale podívejme se na to, co zatím máme. Cardano má zcela decentralizovanou blokovou výrobu a odvedli skvělou práci v Africe. Věřím, že Cardanu se bude v budoucnu dařit.”

Bilal Hammoud je výkonným ředitelem NDAX. Dal 2030 předpověď na úrovni průměru panelu. Myslí si, že ADA je velmi podceňovaná. 

ADA je jedním z nejvíce podceňovaných aktiv, protože díky inteligentní smlouvě a stabilizaci DeFi bychom měli vidět, jak na ni migruje mnoho projektů.”

10% panelistů věří, že ADA je nejlepší investicí pro rok 2022 ve srovnání s jinými altcoiny. 

Paul Levy z univerzity v Brightonu říká, že je to proto, že Cardano „vykazuje silný růstový potenciál s potenciálním základem založeným na inovacích.” 

Vanessa Harrisová, Permission Chief product officer, také šikanuje budoucnost ADA. „Je to jedna z mála chytrých smluvních platforem, které si do svého jádra postavily bezpečnost, korektnost a decentralizaci, podpořenou formálními metodami a recenzovaným výzkumem.

Zatímco z krátkodobého hlediska to znamená, že Cardano postupuje rozvážněji, z dlouhodobého hlediska by tato odolnost měla podporovat adopci národními státy a nevládními organizacemi. Jsme již svědky toho, že k adopci došlo v Etiopii a Tanzanii.” 

ADA nadace tvrdí, že zasadila milion stromů. Sázením stromů organizace obnovila zalesněné oblasti v Mombase, Keňa.