Publikováno: v sekci: Kryptoměny.

V pondělí (6. června) krypto nadšenec „Cardano Dan“, provozovatel „Cardano Dan’s Stake Pool“ (Ticker:DAN), poukázal na to, že ADA „právě zavřelo v zelené svůj první týden za 9 týdnů.“

„Cardano Dan“ také řekl, že vzhledem k tomu, že se hard fork Vasil odehraje za něco málo přes tři týdny od nynějška, „kdokoli v kryptoměnách bez Cardana je teď blázen.“

ADA se 12. května obchodovala až za 0,4099 dolaru. Aktuálně (od 8:10 UT 6. června) se Cardano obchoduje kolem 0,6378 USD, což je nárůst o 13,56 % za posledních 24 hodin.

Když mluvíme o ceně ADA, 1. června Dan Gambardello, zakladatel společnosti Crypto Capital Venture, na Twitteru uvedl, že ji založil zábavně, že někteří lidé si myslí, že je nemožné, aby tržní kapitalizace $ADA dosáhla 1 miliardy $, i když tržní kapitalizace Etherea byla až 500 milionů dolarů.

3. června Gambardello vysvětlil, proč věří, že Cardano „nejen přežije tento medvědí trh, ale bude silnější než kdy předtím“.

Romain Pellerin, technický ředitel společnosti Input Output Global („IOG“), společnosti odpovědné za výzkum a vývoj společnosti Cardano, včera (5. června) řekl, že je hrdý na tým inženýrů své společnosti za práci na nadcházejícím pevném vidlici Vasil (očekávané 29. června), přechod „od specifikací k robustnímu kódu za méně než 8 měsíců“.

2. června Sebastien Guillemot, který je CTO blockchainové společnosti dcSpark – stejně jako bývalý viceprezident pro inženýrství a Cardano Product Manager ve společnosti EMURGO, poukázal na to, že „50 % změn v účetní knize Cardano pro nadcházející upgrade Vasil byly CIP.