Publikováno: v sekci: Aktuality.

Bitcoinové velryby skoupily téměř veškerou nabídku od těch, kteří bitcoiny nakoupili na historických maximech v listopadu. S postupem týdnu se i cena BTC vyvíjí dobře.

Po pondělním zlomu BTC vzrostl, aby se dostal na maxima z únoru. I když je zatím nepřekonal, investoři na zprávy reagovali pozitivně a měřiče sentimentu ukazují rychlou transformaci na trhu.

Poté, co BTC/USD překonaly 50denní klouzavý průměr (MA) i týdenní úroveň je prognóza pozitivní i pro analytika Filbfilba.  

Filbfilb uvedl: „Bitcoin vypadá uprostřed týdne docela dobře. HTF mají některé klíčové úrovně, které jsou zpochybňovány.”

V pochmurnějším scénáři je bod zájmu udržet se na hranici 40 770 dolarů, což v ideálním případě tvoří minimum blízko víkendu na 3denní časové rámce.

K aktuální situaci Filbfilb dodal: ,,Trochu šílené prostředí, doslova na pokraji toho, co by bylo možné, vzhledem ke konfliktu.”

Vezmeme-li v potaz otřesy, které postihují globální trhy, přicházejí náznaky, že to nejhorší mají kryptoměny jako třída aktiv za sebou. Aby BTC/USD mohly pokračovat v růstu, měla by být stávající únorová maxima těsně pod hranicí 46 000 dolarů převrácena na podporu.

Jak cena BTC rostla, zvyšovaly se také nabídky, přičemž nová poptávka nyní leží na hranici 43 200 dolarů.