Publikováno: v sekci: Kryptoměny.

Po oživení bitcoinu a trhu s kryptoměnami, prolomil Cardano token ADA významnou psychologickou rezistenci a mohl být nachystán na masivní ozdravnou rally.

Podle denního grafu, ADA demonstruje znaky „bottoming out“, protože ukazatele jako Relative Strength Index ukazují rozdíl v grafu. Po prolomení 0,5 dolaru by se další cíl Cardana pohyboval kolem 0,6 dolaru, protože jde o bod předchozího obratu.

Dříve zmiňovaný bod odporu také koreluje s lokální sestupnou trendovou linií, která se v grafu pohybuje přibližně za 0,61 dolaru. K prolomení odporu by ADA potřebovala obrovskou podporu býků, protože ADA nedostává potřebný nákupní objem. 

Na vnitrodenních grafech, jako je čtyřhodinový, můžeme jasně vidět zaokrouhlování zdola nahoru, po němž následuje extrémní propad volatility a objemu obchodů. Experti už dříve očekávali přinejmenším krátkodobý obrat altcoinů po zhruba osmi nebo devíti týdnech výprodeje.

Komunita kryptoměn je více než šťastná, když vidí pozitivní dynamiku na tuzemském aktivu Cardana, neboť zůstává jedním z nejméně ziskových aktiv na trhu kryptoměn. Ada ADA ztratila více než 80% své hodnoty od dosažení svého historického maxima v září 2021. 

Zásadní úniky pro Cardana 

Dříve U.Today informovala, že ekosystém Cardano získal zásadní řešení, které pomůže přinést do sítě velké množství finančních prostředků. Uvolnění mostu přes Iagon umožňuje poslat Ethereum-based USDC stablecoin na decentralizovanou platformu Milkomeda a poté stáhnout Cardano Native Asset.