Publikováno: v sekci: Kryptoměny.

Dogecoin se nyní stal součástí Big3 basketbalové ligy, když Bill Lee, zakládající předseda MyDoge, samoobslužné Dogecoin peněženky, koupil všech 25 protipožárních edicí Aliens, v týmu Big3.

Americký rapper Ice Cube založil profesionální basketbalovou ligu Big3 a Big3 se rozhodl prodat práva týmu pomocí nezastupitelných tokenů (NFT). Big3 liga se rozhodla prodat 25 protipožárních NFT, což dává vlastníkům kontrolu nad licencemi Killer 3s, duševním vlastnictvím (IP) a ligou schválenými položkami. 

Výsledkem nákupu bude, že Big3 přijme Dogecoin, což povede k integraci peněženky MyDoge, což umožní hráčům, trenérům a týmům vydělávat dogecoinové tipy na Twitteru pouze tweetem. Vetřelci budou také viditelně zobrazovat MyDoge/Dogecoin na týmových dresech, událostech a vysíláních. 

Doge armáda a já se těšíme, jak z Dogecoinu uděláme lidovou měnu a zároveň pomůžeme našemu týmu zvednout mistrovskou trofej. Lepší zážitek z NFT si dnes nedovedu představit,“ konstatoval Bill Lee ve vydání.

Velké transakce Dogecoinu vzrostly o 49 %, velké výkyvy transakcí jsou často spojovány se zvýšenou aktivitou institucionálních hráčů nebo velryb, kteří buď nakupují, nebo prodávají. Tyto transakce přesahují 100 000 dolarů přesunutých podle IntoTheBlock a za posledních 24 hodin vzrostly o 49% u Dogecoinu. 

Dogecoin se v současnosti obchoduje za 0,134 USD poté, co 5. května dosáhl maxima 0,137 USD. V době zveřejnění vykázal Dogecoin v uplynulých 24 hodinách mírný růst, a to o 1,94 %. Cena Dogecoinu se v uplynulém týdnu snížila o 3,76 %. Stejně tak ziskovost největší memové kryptoměny zůstává na 56 %. 

Bitso, přední mexická kryptoměnová burza, nedávno podle nedávného oznámení přidala podporu největší memové kryptoměně Dogecoin. 

Gucci, jedna z nejznámějších módních značek, začne podle zprávy zveřejněné Vogue Business na vybraných místech v Severní Americe přijímat Dogecoin a některé další kryptoměny.