Publikováno: v sekci: Kryptoměny.

Držitelé Cardana (ADA) se stále hromadí jako nativní. Ve stávající struktuře trhu investoři využili cenového propadu. Od prosince 2019 cena ADA explodovala na historické maximum 3 dolary před vstupem do sestupného trendu, ovlivněného širším trhem kryptoměn.

Navzdory daným okolnostem byl počet Cardano peněženek v době tisku na lineárním vzestupu. Od začátku února 2022 vzrostla o 3,66%. Roste z 299 241,7 dne 1. února na 3 101 997 dne 24. února. To podle statistik Cardano Blockchain Insights představuje celkový nárůst o 109 580.

Zajímavé je, že od února 2022 bylo do sítě denně přidáno celkem 4 565 nových peněženek. Dne 4. února Cardano peněženka překonala tři miliony peněženek své nativní kryptoměny ADA. Tyto peněženky jsou nyní aktivní na platformě, oproti více než 200 000 na začátku roku 2021.

Podle údajů sdílených IntoTheBlock, Držitele ADA zdánlivě ruské vojenské akce a jejich potenciální důsledky nevyvedly z míry. Ve skutečnosti se stále hromadí do té míry, že HODLers zvýšili své postavení na více než 10 miliard.

Data firmy ukazují, že HODLers nashromáždili více v létě loňského roku, kdy se cena ADA obchodovala mezi 1,5 a 1 dolarem. Z údajů vyplývá, že pokaždé, když cena klesla pod hranici jednoho dolaru, investoři dip koupili. nicméně Ruská invaze na Ukrajinu spolu s rostoucí inflací způsobila, že cena ADA klesla pod tuto hranici. Navzdory poklesu, HODLeři se dál hromadí, aby nyní viděli, jak jejich bilance dosáhla mnohaletého maxima.

Zajímavé je, že #7 největší mince projevovala podobné nadšení ve své ceně. V době psaní tohoto článku ADA se obchodovala za 0,89 dolaru s novým nárůstem o 6% za posledních 24 hodin.