Úvod Fóra ETX Capital Demo účet

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Robertplase a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #436 Odpovědět
  Pavel D.
  Host

  Prosím o radu…chci si zřídit demo účet. V nějakých referencích jsem četl, že ETX Capital má poměrně dobré demo. Máte s tím tady někdo zkušenost?

  #684 Odpovědět
  Adam N.
  Host

  Nevím, jak je to s demo účtem, ale už delší dobu u ETX Capital mám skutečný účet a jsem naprosto spokojený, nemohu jim nic vytknout. Takže s klidem doporučuji založit si hned reálný účet, demo stejně určitě nenabízí všechny funkce.

  #820 Odpovědět
  František B.
  Host

  Máte pravdu, také jsem to četl a mohu to z vlastní zkušenosti potvrdit, demo účet od ETX Capital je jeden z nejlepších, na jaké jsem u brokerů narazil. Nabízí spoustu funkcí, dokáže toho člověka spoustu naučit a přitom se tu k ničemu nezavazujete, takže je to super možnost, jak obchodování a celkově prostředí u ETX Capital naprosto nezávazně, ale přitom zblízka poznat.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
Odpověď na: Demo účet
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">