Úvod Forums GKFX GKFX zkušenosti

 • This topic has 6 replies, 2 voices, and was last updated 1 day, 1 hour ago by mamierc18.
Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • Author
  Posts
 • #503 Reply
  Honza Praha
  Guest

  Chci investovat, ale nevím, jakému brokerovi mohu věřit… Máte někdo zkušenost s GKFX? Případně doporučíte mi nějakého brokera?

  #505 Reply
  admin
  Keymaster

  Hezký den, Honzo,
  u většiny renomovaných brokerů “nešlápnete” vedle. Vřele doporučujeme navštívit sekci http://i-trader.cz/brokeri/. Tyto máme odzkoušené a garantujeme spojenost.

  #712 Reply
  Hana
  Guest

  Dobrý den, s brokerem GKFX zkušenosti mám, a to různorodé. Převažují ale ty pozitivní, takže vám ho s klidným svědomím doporučím. I když samozřejmě ne každému může vyhovovat, každý broker má vše uspořádáno individuálně, takže je podle mě ideální vyzkoušet si ho a pak se uvidí, jestli tu zůstanete jako já 🙂

  #756 Reply
  Bláha
  Guest

  Hezký den, také mohu doporučit. Vyzkoušel jsem už tři brokery z těch, o kterých na vašich stránkách píšete, a u GKFX jsem právě teď. A můžu říct, že ze všech tří mi sedí nejvíc. Ale asi je to opravdu o tom, co se komu zamlouvá, jaké má k dispozici částky a do čeho chce investovat. Nesetkal jsem se s tím, že by některý broker byl vyloženě špatný nebo nabízel špatné služby.

  #870 Reply
  Antonín P.
  Guest

  Dobrý den, mohl by mi někdo poradit, podle čeho vybrat toho nejlepšího brokera? Je v nich vlastně nějaký rozdíl kromě prvotních vkladových částek? Už jsem nějaké obhlížel a GKFX mě zaujal nejvíc, ale je to spíš takový subjektivní pocit. Nemám v tomhle oboru žádné zkušenosti a chci začít investovat, proto bych si hned zezačátku rád našel toho nejlepšího brokera a nespálil se, ale nevím, jak se v nich zorientovat a koho zvolit. Předem díky za jakoukoliv radu, Antonín P.

  #855 Reply
  František Hrdý
  Guest

  Hezký den všem, i já souhlasím, přes brokera GKFX obchoduji už několik let a jsem naprosto spokojen, nikdy jsem nenarazil na sebemenší problém a vždy vše bylo přesně tak, jak jsem zadal. Nezkoušel jsem žádné jejich doplňkové služby a produkty, takže v tomhle směru nemůžu soudit, ale v případě “pouhého” obchodování je vše v naprostém pořádku a přesně tak, jak broker slibuje.

  #978 Reply
  Adam
  Guest

  Dobrý den, náhodou jsme narazil na tohle fórum, a tak bych se rád podělil o svou dobrou zkušenost s tímhle brokerem. Řešil jsem nějaký problém a pořád jsem nemohl dojít k žádnému výsledku. Zkusil jsem se obrátit přímo na brokera, aby mi poradil, a až mě překvapila vstřícnost jeho pracovníků, byli velmi milí a snažili se mi ze všech sil vyhovět. S takovou ochotou jsem vůbec nepočítal, i když je mi jasné, že to mají v popisu práce. Zkrátka tím chci říct, že co se týče zákaznické podpory a vstřícnosti ke klientům, nemám ke GKFX jedinou výtku a chválím – kéž by takoví byli všude.

  #1044 Reply
  David
  Guest

  (Awaiting moderation)

  #1163 Reply
  kronopol
  Guest

  (Awaiting moderation)

  #11771 Reply
  PevroFliek
  Guest

  (Awaiting moderation)

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
Reply To: GKFX zkušenosti
Your information:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">