Úvod Fóra Globtrex.com Globtrex.com

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel allysonox4 a poslední změna proběhla před 2 hodinami a 42 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1610 Odpovědět
  Petr
  Host

  Globtrex.com testuji sice krátce, ale zatím jsem nenarazil, vyloženě nic nefunkčního nebo špatného. Naopak se super rychlá podpora, proaktivní přístup a vstřícnost. Doufám, že to tak bude i dál.

  #1853 Odpovědět
  aleš
  Host

  Sháním aplikaci pro Nokia Lumia 550 s Windows phone pro obchodování na globtrex. Může mi někdo poradit, kde bych mohl sehnat?

  #2036 Odpovědět
  admin
  Správce

  Aleši,
  pro windows phone nemá Globtrex.com žádnou oficiální aplikaci. Zkuste si stáhnout metatrader, přes ten můžeme obchodovat bez problémů i s Nokií.

  #10977 Odpovědět
  Skrblík
  Host

  Kolik si bere globtrex za vklad nebo výběr peněz?

  #10981 Odpovědět
  admin
  Správce

  Globtrex.com neúčtuje poplatky za žádný vklad a výběr. Nicméně – některé banky si mohou účtovat poplatky za transakce. Tyto poplatky nejsou Globtrex.com pokryty.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
Odpověď na: Globtrex.com
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">