Úvod Fóra Další brokeři Jiní brokeři

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #755 Odpovědět
  Zdeněk Drobný
  Host

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli existují i nějací další brokeři, než o jakých na těchto stránkách informujete. Díval jsem se na jejich nabídky a rád bych je porovnal s dalšími, třeba i menšími, abych si mohl vybrat tu nejlepší variantu pro sebe. Ale nezjistil jsem, jestli nějací jiní, spolehliví a ověření brokeři jsou (ať už u nás nebo v Evropě). Předem děkuji za odpověď, případně zkušenosti s jinými než jmenovanými.

  #980 Odpovědět
  Myška
  Host

  Dobrý den, samozřejmě, stačí do vyhledavače zadat „online brokeři“ nebo třeba „brokerské společnosti“ a najdete strašně moc společností – zahraničních i českých, stačí si jen vybrat. Jsou v nich velké rozdíly, ale každý si po čase vybere toho svého pravého, který mu bude nejvíc vyhovovat, chce to jen hledat, zkoušet a nenechat se unést hned první nabídkou. A pokud preferujete češtinu, najdete jich i u nás nespočet. Sám mám zkušenosti jen s těmi zmiňovanými v této diskuzi, o českých jen vím, nezkoušel jsem.

  #1136 Odpovědět
  Oliver
  Host

  Zdravím všechny, narazil jsem na evidentně nového brokera Globtrex, máte s ním někdo zkušenosti, můžete se podělit o nějaké bližší informace? Právě hledám, přes jaký brokerský dům začít investovat, a tenhle vypadá celkem zajímavě, ale tím, že ho neznám a nenašel jsem na něj nikde ani příliš ohlasů, si nejsem jistý, jestli jít sem. Co myslíte? Předem díky za jakoukoliv odpověď, O.

  #1839 Odpovědět
  Jindra
  Host

  je to trochu off topic, ale je vážně nutné dělat obchody přes brokera? Není možné prostřednictvím TNT rovnou provádět obchody sám?

  #1842 Odpovědět
  admin
  Správce

  Jinro, TNT umožňuje pouze simulování obchodů, ne jejich on-line exekuci. Bez brokera to nepůjde. Můžeš si vybrat například z těchto http://i-trader.cz/brokeri/.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
Odpověď na: Jiní brokeři
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">