Úvod Fóra FxNet Práce u FxNET

 • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 2 týdny a 6 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #488 Odpovědět
   Eva
   Host

   Chci se zeptat, zda je práce u FxNet (obecně i jiných brokerů) čistě jen mužská záležitost nebo je to vhodné i pro ženu? Ráda bych totiž porozuměla finančních trhům a investicím.

  • #502 Odpovědět
   admin
   Správce

   Hezký den, Evo,
   práce u brokerských společností není limitována pohlavím. Důležité jsou vlastnosti jako dobré vyjadřovací schopnosti, trestní bezúhonost, ambice a chuť se vzdělávat. Vyplňte si náš formulář – http://i-trader.cz/prace-v-praze/.

  • #717 Odpovědět
   Martina
   Host

   Přesně tak, je to jen obecně rozšířený omyl, že brokerské společnosti a všeobecně burzy jsou doménou mužů. Ano, převažují tam, protože je to dravé prostředí a časově hodně náročná práce, takže mnoho žen to nezvládne. Ale znám jich řadu, které přesně tohle dělají a stíhají k tomu i rodinu a péči o domácnosti nebo své koníčky. Takže pokud si troufáte, jděte do toho, Evo.

  • #736 Odpovědět
   Ondra P.
   Host

   Dámy,pravdou je, že tahle práce není pro žádné princezničky, je to dřina. Řadu lidí to láká, protože v televizi vidí, že na burze se vydělávají velké peníze a získávají konexe a je to asi celkem zábava, ale v reálném světě je to práce od nevidím do nevidím, pohyby cen musíte sledovat skoro pořád, a pokud chcete opravdu vydělat, musíte pracovat 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Píšu z vlastní zkušenosti a věřte mi, v drtivé většině jsem spolupracoval s muži, protože ženy by to nezvládaly.

  • #802 Odpovědět
   Denis
   Host

   Dobrý den, je tady někdo, kdo má konkrétní zkušenost s prací u FxNET? Tahle diskuze mě dost zaujala a přiznávám, že by mě to také lákalo, ale rád bych věděl, jestli to někdo zkoušel, jaké mají podmínky přijetí i pro samotnou práci, jestli potřebuji umět něco speciálního nebo mít třeba nějaký konkrétní obor vzdělání. Zkrátka abych předem věděl, co mě čeká 🙂 Předem moc díky za každou odpověď

  • #1137 Odpovědět
   Denis
   Host

   Dobrý den, tak sice se mi tu na předchozí příspěvěk nikdo neozval, ale přesto mě teď napadlo, že bych se mohl podělit o nejnovější informace. Zkusil jsem to – a přátelé, uspěl jsem, vzali mě a teď pracuju pro FxNet. Nebyla to sice žádná procházka růžovou zahradou a HR manažeři jsou tu skutečně pečliví a nenechají člověku jedinou možnost, jak je podvést, ale tohle drsné síto jim nepomohlo a prošel jsem 🙂 Zatím jsem v začátcích, spoustu se toho učím, seznamuji se se spoustou neskutečně zajímavých lidí – ale už teď vám mohu říct, že je to ta nejlepší práce, jakou jsem kdy měl. Nechci, aby to znělo jako PR, uvidím, jak to bude vypadat dál, ale zkrátka jsem tu spokojený. Takže pokud se někdo bojí udělat krok do neznáma, doporučuji, aby se odhodlal a vykročil. Já to zkusil a rozhodně nelituji, protože konečně vidím svět investic i z té druhé, dosud utajené a ještě zajímavější stránky.

   • #1450 Odpovědět
    Alex
    Host

    Dobrý den, mohl byste prosím napsat o tom víc info? napln práce atd? děkují

   • #1473 Odpovědět
    admin
    Správce

    Alexi,
    mezi klasickou pracovní náplň patří činnostit jako: jednání s klienty, správa jejich portfola, sledování kapitálových trhů, ovládání finančních nástrojů, akvizice nových klientů a další. Záleží broker od brokera a dané pozice.

    Pokud máte zájem o práci, vypňte si náš formulář http://i-trader.cz/prace-v-praze/. My Vaše CV pošleme několika brokerům, kteří aktuálně poptávají nové lidi.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
Odpověď na: Práce u FxNET
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">