Úvod Fóra Globtrex.com Webinář Globtrex

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Anthonyobeni a poslední změna proběhla před 3 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #6895 Odpovědět
  Pepa
  Host

  Ahoj, zkoušel někdo webinář od Globtrexu? Dá se něco naučit nebo je to ztráta času?

  #10869 Odpovědět
  Globtrex.com
  Host

  Pepo, na webu http://webinare.globtrex.com jsou zveřejněné záznamy, takže si můžete snadno ověřit, zda je to ztráta času či nikoliv.

  #10917 Odpovědět
  Libor
  Host

  Ahoj, sledoval někdo poslední globtrex webinář, na kterém sliboval Michal Stibor zhodnocení o více jak 100% ročně. Máte s tím někdo zkušenost? Dá se tomu věřit?

  #10947 Odpovědět
  Lukas
  Host

  na p. Stibora mám rorzporuplné názory. Osobně si myslím, že tvrdit, že je možné investice zhodnotit o 100% ročně je hazard. A míra rizika je nepřijatelná. Občas čtu jeho články https://www.forex-zone.cz/autor/michal-stibor.

  #10951 Odpovědět
  FoxKing
  Host

  Stibora neznám, ale minulý rok se mi podařilo zhodnotit přes 50%. Chce to mít strategii a hlavně pracovat s volnými penězi, které nebudou chybět, kdyby se něco posralo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
Odpověď na: Webinář Globtrex
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">