Publikováno: v sekci: Kryptoměny.

LUNPřední investiční společnost, Grayscale zveřejnila svůj seznam, ve kterém zahrnuje coiny a tokeny AVAX, LUNA, MATIC a mnoho dalších. Tento seznam obsahuje digitální aktiva, která aktuálně společnost nedrží nebo nejsou veřejnosti prezentovány jako investiční produkty.

Zmíněné tokeny a coiny jsou považovány za vhodné adepty k zahrnutí do investičních produktů, které by mohly být blízké budoucnosti vydány. Některá z uvedených aktiv však zahrnuta být nemusí, jelikož mezi produkty bude uvedena až později.

Podle informační stránky je proces přidávání aktiv mezi produkty investiční společnosti složitý proces a vyžaduje mnoho přezkumů. Grayscale také uvádí, že coiny a tokeny na seznamu se přímo v investiční produkt změnit nemusí. Investiční společnost také zmínila, že se určité skupině produktů nemusí dostat finančních prostředků k poskytnutí expozice. Některá digitální aktiva tak mohou být mezi produkty jako je fond Digital Large Cap Fund. 

Po velkém cenovému poklesu BTC a krypto trhů dosáhla prémie fondu Grayscale Bitcoin Fund historického minima. To vedlo k prodeji jeho BTC akcií až s 30% slevou.