Publikováno: v sekci: Kryptoměny.

Joe Rogan, hostitel The Joe Rogan Experience, primární kryptoměnu přirovnává k ranému internetu. Poznamenal, že kryptoměna se stala „životaschopnou formou měny“, za kterou „můžete skutečně kupovat věci,“ řekl, „vláda je z toho ale šílená.

Známý podcaster Joe Rogan, hostitel The Joe Rogan Experience, o bitcoinu pojednával ve své show, kterou zveřejnil v úterý, 3.května. Pořad obsahuje rozhovor s bojovníkem UFC v polotěžké váze, Khalilem Rountreem Jr.

The Joe Rogan Experience je jedním z celosvětově nejpopulárnějších podcastů s katalogem více než 1800 epizod, z nichž každá má pravidelně miliony zhlédnutí. V únoru The New York Times uvedl, že Spotify zaplatilo přes 200 milionů dolarů za Roganův podcast, který je nyní exkluzivně dostupný na platformě.

„O bitcoinech přemýšlím stejně jako o raném internetu,“ řekl Rogan Rountree

Pokračoval ve sdílení toho, jak očekává, že se vláda zachová, a poznamenal, že se během Obamovy administrativy pokusili cenzurovat internet. „Rozpadlo se to, protože lidé byli zuřiví a pobouření a mysleli si, že politické dopady za to nestojí… tak od toho ustoupili,“ míní Rogan.

Oblíbený podcaster věří, že nastane čas, kdy vláda zavede centralizovanou digitální měnu, podobně jako to dělá Čína.