Publikováno: v sekci: Aktuality.

Mnoho profesionálních sportovců bitcoinům fandí, protože potřebují perspektivní myšlení, aby připravili své finance na konec kariéry.

Tento týden na podcastu „Bitcoin Bottom Line“ se C. J. Wilson setkal s Joshem Olszewiczem, vedoucím výzkumu ve Valkyrie, aby prodiskutovali makrofinancování a jeho propojení s bitcoiny.

Konverzaci zahájil Olszewicz sdílením druhů trhů, na kterých se podílel před svým představením bitcoinu. Olszewicz diskutoval o svém zájmu o technologii a decentralizaci sítě bitcoinu.

Wilson se dále podělil o použitelný příběh ze svého dětství o tom, jak ušetřil peníze na luxusní kolo. Tato zkušenost mu pomohla upevnit myšlenku úspor v jeho mladé mysli. Wilson se podělil o svůj minulý život jako profesionální hráč baseballu a hovořilo o tom, proč je mnoho profesionálních sportovců pro bitcoin. Pro mnohé to do značné míry zahrnuje perspektivní myšlení spoření do budoucna.

Poté, co na toto téma strávil nějaký čas, Wilson diskutoval o svých minulých investicích a o tom, jak v té době považoval Bitcoin za podvod. Když to Olszewicz slyšel, ptá se, co změnilo Wilsonův názor. Odpověděl: „Býčí trh, na kterém bitcoin vzlétl, byl místem, kde se můj názor změnil.“ Wilson poté, co vysvětlil svůj úvod k minci, vysvětluje své rané investiční strategie pro investování do bitcoinu.

Dával by si milníky, aby se při investování držel na uzdě, a pokud by těchto milníků dosáhl, investoval by více peněz, vytvářel by nové milníky a tak dále.

Brzy poté, co mluvili o obchodování s bitcoiny, se rozhovor stočil k negativům obchodování a k tomu, jak může být návykové, pro některé dokonce nebezpečné. Wilson se podělil o svůj osobní příběh a prohlásil: „Stane se to trochu nebezpečné, protože to smete obavy o bezpečnost a faktické informace o nedostatku.“