Publikováno: v sekci: Aktuality, Kryptoměny.

 

Tone Vays uklidňuje investory a sdílí s nimi bullish nálady, jelikož dále věří, že se BTC chystá k významnému růstu, který cenu hlavní kryptoměny dostane do neuvěřitelných výšin.

Tone Vays pracoval na Wall Street po dobu 10 let, v současné době stojí v čele bitcoin maximalistů a je také jedním z nejznámějších krypto influencerů. V březnu 2019 prohlásil,  že až BTC poroste, altcoiny zkrachují. Minulý rok v říjnu sdělil, že „perfektní“ nákupní zóna se pohybuje v  oblasti 11 tisíc dolarů za jednotku krále kryptomarketu.

Tone Vays nyní prohlásil, že Bitcoin se v následujících měsících chystá k růstu a to až na částku 100 000 $. Vays předvídá opakování situace od konce července do začátku září, kdy Bitcoin vzrostl ze 32 000 na 52 000 dolarů.

Vays své predpovědi řídí podle indikátoru Momentum Reversal Indicator. Jde o časový ukazatel, který předvídá ukončení trendů na základě hybnosti pohybu cen. Zkušený obchodník s kryptoměnami očekává velmi silný nárůst pro BTC, než narazí na odpor těsně pod úrovní kolem 68 000 dolarů.