Publikováno: v sekci: Kryptoměny.

Po zveřejnění zprávy, že Elon Musk dokončil nákup Twitteru za 45 miliard dolarů, jeho oblíbená kryptoměna Dogecoin vzrostla. 

Tentokrát DOGE dosáhl čtyřměsíčního maxima v transakcích prováděných velrybami, což naznačuje, že se do budoucna může chystat k velkému cenovému pohybu, jak tweetoval kryptoanalytik Ali Martinez  26. dubna.

Martinez zveřejnil graf, který ukazuje nárůst počtu velkých transakcí 25. dubna spolu s mírným zvýšením ceny. Počet transakcí v síti DOGE s hodnotou více než 100 000 dolarů dosáhl čtyřměsíčního maxima 2 440 transakcí.

Martinez dále zveřejnil graf ukazující, že to vypadá, že Dogecoin míří k 0,24 dolaru poté, co se vymanil z klesajícího vzoru na sedmidenních grafech.

Finbold dříve informoval o tom, že společnost DOGE  za hodinu přidala 2 miliardy dolarů do své tržní kapitalizace, protože Elon Musk se stále snažil dosáhnout dohody ohledně navrhovaného převzetí platformy Twitter

V době psaní článku se DOGE obchodoval za 0,1652 dolarů, což je nárůst o 32,68 % za 24 hodin a 18,16 % v průběhu týdne (podle údajů CoinMarketCap).