Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na: Globtrex.com #10981
  admin
  Správce

  Globtrex.com neúčtuje poplatky za žádný vklad a výběr. Nicméně – některé banky si mohou účtovat poplatky za transakce. Tyto poplatky nejsou Globtrex.com pokryty.

  odpověď na: Práce u Globtrex #3228
  admin
  Správce

  Pe3tříku, ostravská pobočka existuje – můžete poslat své CV přes web http://ostrava.jobglobtrex.com.

  odpověď na: Autochartist – Globtrex.com #2612
  admin
  Správce

  Karle, na webu máme další informace ohledně Autochartistu od Globtrexu – http://i-trader.cz/nastroj-autochartist/. Třeba Vám to pomůže.

  odpověď na: Globtrex.com #2036
  admin
  Správce

  Aleši,
  pro windows phone nemá Globtrex.com žádnou oficiální aplikaci. Zkuste si stáhnout metatrader, přes ten můžeme obchodovat bez problémů i s Nokií.

  odpověď na: Jiní brokeři #1842
  admin
  Správce

  Jinro, TNT umožňuje pouze simulování obchodů, ne jejich on-line exekuci. Bez brokera to nepůjde. Můžeš si vybrat například z těchto http://i-trader.cz/brokeri/.

  odpověď na: Práce u Globtrex #1594
  admin
  Správce

  Zdravíme, Jiří,
  vyplňte náš formulář + do poznámky přidejte Váš požadavek ohledně toho, že byste měl zájem o práci u Globtrex.com. Odešleme Vaše CV tamějšímu HR oddělení.
  Mějte fajn den

  odpověď na: Práce u FxNET #1473
  admin
  Správce

  Alexi,
  mezi klasickou pracovní náplň patří činnostit jako: jednání s klienty, správa jejich portfola, sledování kapitálových trhů, ovládání finančních nástrojů, akvizice nových klientů a další. Záleží broker od brokera a dané pozice.

  Pokud máte zájem o práci, vypňte si náš formulář http://i-trader.cz/prace-v-praze/. My Vaše CV pošleme několika brokerům, kteří aktuálně poptávají nové lidi.

  odpověď na: Globtrex.com zkušenosti #1412
  admin
  Správce

  Pavle, platforma SIRIX WebTrader nabízí vesměs stejné funkce a možnosti jako MT4. Rozdíl je samozřejmě trochu v ovládání a vzhledu – což je otázkou zvyku. Hlavní výhodou je ovšem sociální obdhodování. To je v praxi to, že můžete sledovat ostatní ochodníky, napodobovat jejich strategie obdchodování či se učit z jejich chyb. Přihlásit se můžete zde https://webtrader.globtrex.com.

  odpověď na: Globtrex.com zkušenosti #1395
  admin
  Správce

  Pepo z Prahy, doporučujeme zůstat ještě nějaký čas u demo účtu a zkoušejte různé přístupy a strategie. Co se týká vzdělávání, tak Globtrex.com má vzdělávací sekci – https://www.globtrex.com/cz/education-center. Mrkněte na to. Přejeme Vám hodně štěstí ve světě kapitálových trhů!

  odpověď na: XTB Trader #1306
  admin
  Správce

  Zdravíme, Ondro, broker XTB patří mezi zavedené hráče na trhu. Není reálný důvod se bát o své peníze. Zkus googlit po názorech reálných klientů XTB a uvidíš sám.

  odpověď na: Investování s ETX Capital #589
  admin
  Správce

  ETX Capital je minimální vklad 500 USD. Proto pokud začínáte, Jiří, vyzkoušejte FxNet nebo GKFX. Zde jsou minimální vklady stanoveny na 100 USD. Další info o brokerech zde : http://i-trader.cz/brokeri/.

  odpověď na: GKFX zkušenosti #505
  admin
  Správce

  Hezký den, Honzo,
  u většiny renomovaných brokerů „nešlápnete“ vedle. Vřele doporučujeme navštívit sekci http://i-trader.cz/brokeri/. Tyto máme odzkoušené a garantujeme spojenost.

  odpověď na: Práce u FxNET #502
  admin
  Správce

  Hezký den, Evo,
  práce u brokerských společností není limitována pohlavím. Důležité jsou vlastnosti jako dobré vyjadřovací schopnosti, trestní bezúhonost, ambice a chuť se vzdělávat. Vyplňte si náš formulář – http://i-trader.cz/prace-v-praze/.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)